KALİTE VE PERFORMANS

Saha Lojistik dünyanın önde gelen uçtan uca tedarik zinciri çözümleri sağlayıcılarından biridir. Kıtalararası Hava ve Deniz Taşımacılığı’nı kapsamlı Katma Değerli Lojistik Hizmetleri ve Tedarik Zinciri Hizmetleri ile birleştiriyoruz. Tedarik Zinciri Çözümleri yelpazesi, basit taşıma veya depolamadan karmaşık işlemlere kadar değişebilir.

Bilgi, materyal ve finansal akış etrafındaki tüm faaliyetleri optimize ediyoruz. Sektörlere özel gereksinimlere özel bir bağlılıkla müşterilerimizin tedarik zinciri yönetimi ihtiyaçlarına göre küresel olarak entegre edilmiş uçtan uca çözümler sunuyoruz.

Liftli Taşıma

Hidrolik liftli kapaklar sayesinde zaman, insan gücü ve maddi tasarruf sağlayan liftli taşıma, modern bir yöntemdir. Sekron’un araçları 750 kg’a kadar olan tek parça yükleri tek başına yüklenir, taşır ve istifler. Tüm yük türlerinde en akılcı çözümü sunar.

Parsiyel Taşıma

Küçük ölçeklerdeki yükler organize edilip uygun araçlarla en doğru sürelerde yerine teslim edilir. Her gün İstanbul çıkışlı olarak İstanbul geneline iş ortaklarımıza parsiyel araç seferleri yapılır. Teslimatlar tam zamanında sağlanarak iş akışındaki süreklilik korunur.

Yükün tamamı bir aracı doldurduğunda uygun güzergahta birden fazla noktaya teslimat yapılabilir. Hasar riski yüksek olan ürünlerde ve hızlı teslimat gereken yük türlerinde komple taşıma tercih edilebilir. Araçlar yüke uygun olarak tedarik edilir.

Dedike Araç

Müşteri memnuniyeti ilkesi uyarınca, istenen dağıtım ve tedarik taşımalarında belirtilen özelliklere uygun araçlar kullanılır. Sefer, desi ve kilometre bazında özmal olarak araç temin edilir. Böylelikle müşteri talepleri tam olarak karşılanır.

İşletmenizin ihtiyaçlarına en uygun çözümü bulamadınız mı?